• In English
 • Уряд встановив додаткові коефіцієнти підвищення посадових окладів для працівників Національного музею історії України у другій світовій війні. Меморіальний комплекс, Національного музею народної архітектури та побуту України, Національного меморіального комплексу “Висота маршала І. С. Конєва”. Відповідні доповнення внесено до Переліку національних закладів культури, для працівників яких при визначенні посадових окладів застосовується додатковий коефіцієнт підвищення посадових окладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.04.2006 № 413.

  Рішення прийнято з метою реалізації державної політики в галузі культури, а також для забезпечення вирівнювання умов оплати праці національних закладів культури. Пропозиція щодо встановлення таких коефіцієнтів працівникам закладів культури, яким надано статус національних, дозволить подолати диспропорцію в умовах оплати праці працівників закладів культури з однаковим статусом, вирізнить національні заклади серед інших, чим підвищить престижність праці в цих закладах з набранням чинності цієї постанови.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 листопада 2018 р. № 1128
  Київ
  Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2006 р. № 413

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміни у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2006 р. № 413 “Деякі питання оплати праці працівників національних закладів культури” (Офіційний вісник України, 2006 р., № 14, ст. 985; 2018 р., № 79, ст. 2631), доповнивши його такими позиціями:

  “Національний музей історії України у другій світовій війні. Меморіальний комплекс

  Національний музей народної архітектури та побуту України

  Національний меморіальний комплекс “Висота маршала І. С. Конєва”.

  2. Установити, що у разі зменшення розмірів заробітної плати (без урахування премій) окремим працівникам у зв’язку з набранням чинності цією постановою таким працівникам виплачується різниця між діючим та новим розміром заробітної плати.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73