• In English
 • Уряд вніс зміни у додаток до постанови щодо деяких питань надання адміністративних послуг у сфері міграції. Рішення прийнято з метою збільшення з 1 липня 2019 року вартості адміністративних послуг, визначеної у співвідношенні до прожиткового мінімуму станом на 1 січня 2019 року, та приведення цієї вартості у відповідність до економічно обґрунтованих витрат Державної міграційної служби України.

  Прийнята постанова надасть змогу здійснити додаткові планові надходження коштів до загального фонду місцевих бюджетів та буде значимим джерелом їх наповнення. Це ті кошти, які можуть бути витрачені на виконання ряду програм місцевого значення, зокрема тих, що стосуються соціального захисту, житлово-комунального господарства, благоустрою, забезпечать підвищення рівня життя та добробуту населення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 квітня 2019 р. № 371
  Київ
  Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2016 р. № 770

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміни у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2016 р. № 770 “Деякі питання надання адміністративних послуг у сфері міграції” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 88, ст. 2886), виклавши його в редакції, що додається.

  2. Ця постанова набирає чинності з 1 липня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29