• In English
 • Урядом внесено зміни у додаток до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для сплати внесків України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів.

  Прийняте рішення сприятиме розвитку відносин з країнами Організації американських держав, зокрема у торговельно-економічній, транспортній сфері, боротьбі з наркотрафіком та організованою злочинністю.

  А також, уточнення щодо сплати внесків до бюджетів автономних міжнародних органів системи Ради Європи сприятиме поглибленню співробітництва в рамках Групи держав проти корупції (GRECO), Європейської комісії за демократію через право (Венеціанська комісія), Групи співробітництва із запобігання, захисту та забезпечення допомоги у разі великих природних та техногенних катастроф (EUR-OPA).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 лютого 2019 р. № 103
  Київ
  Про внесення змін у додаток до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для сплати внесків України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести у додаток до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для сплати внесків України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. № 288 (Офіційний вісник України, 2011 p., № 22, ст. 907; 2018 р., № 29, ст. 1031), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55