• In English
 • Урядом внесені зміни до Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні.

  Прийняття відповідних змін до Технічного регламенту забезпечить приведення національного законодавства у відповідність із аналогічними нормами законодавства Європейського Союзу та дозволить у майбутньому укласти між Україною та ЄС Угоду АСАА, що забезпечить вільний доступ електричного та електронного обладнання на ринки сторін на основі взаємного визнання результатів оцінки відповідності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 серпня 2018 р. № 688
  Київ
  Про внесення змін у додаток 3 до Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести у додаток 3 до Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 139 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 24, ст. 683; 2018 р., № 42, ст. 1509), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 5 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності з 20 листопада 2018 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21