• In English
 • Уряд вніс зміни до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. Корегування окремих заходів програми та обсягів їх фінансування прийняте з метою раціонального використання бюджетних коштів на підвищення рівня безпеки дорожнього руху, покращення показників автомобільних дорогах загального користування державного значення за параметрами безпечності, зменшення дорожньо-транспортних пригод та їх наслідків.

  Рішенням, зокрема, передбачається влаштування кільцевих розв’язок, засобів заспокоєння руху при в’їзді в населені пункту, забезпечення видимості пішохідних переходів та покращення експлуатаційних показників доріг за параметрами безпечності. Фінансування зазначених заходів буде здійснюватись за рахунок 5% відсотків надходжень до Державного дорожнього фонду.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 вересня 2018 р. № 887
  Київ
  Про внесення змін у додаток 2 до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни у додаток 2 до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 435 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 48, ст. 1659), виклавши його в редакції, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21