• In English
 • Кабінет Міністрів України прийняв рішення про внесення змін у додатки 3 і 4 до Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні.

  Внесення змін до Технічного регламенту забезпечить приведення національного законодавства у відповідність із законодавством Європейського Союзу та дозволить у майбутньому укласти між Україною та ЄС Угоду АССА, що забезпечить вільний доступ електричного та електронного обладнання та запасних частин для нього, таких як комп’ютери, монітори, медичні прилади для моніторингу та контролю на ринки сторін.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 травня 2018 р. № 383
  Київ
  Про внесення змін у додатки 3 і 4 до Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести у додатки 3 і 4 до Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 139 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 24, ст. 683), зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21