• In English
 • З метою раціонального використання бюджетних коштів на підвищення рівня безпеки дорожнього руху, покращення показників на автомобільних дорогах загального користування державного значення за параметрами безпечності, зменшення дорожньо-транспортних пригод та їх наслідків Уряд прийняв рішення щодо корегування окремих заходів та обсягів їх фінансування, визначених Державною програмою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.

  У першу чергу це створення до 2020 року безпечних умов для дорожнього руху шляхом влаштування кільцевих розв’язок, засобів заспокоєння руху при в’їзді в населені пункти, забезпечення видимості пішохідних переходів та покращення експлуатаційних показників доріг за параметрами безпечності.

  Фінансування зазначених заходів буде здійснюватись за рахунок 5% відсотків надходжень до Державного дорожнього фонду.

  Реалізація Державної програми в поєднанні з іншими завданнями позитивно вплине на удосконалення державного управління у сфері безпеки дорожнього руху, підвищить рівень безпечності доріг, що дасть змогу знизити до 2020 року кількість людських жертв на дорогах щонайменше на 30%.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 квітня 2019 р. № 327
  Київ
  Про внесення змін у додатки 1 і 2 до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести у додатки 1 і 2 до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 435 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 48, ст. 1659, № 88, ст. 2907), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21