• In English
 • Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови щодо граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету.

  Урядовим рішенням врегулювано питання використання бюджетних коштів, передбачених для утримання державних органів, установ та організацій, які утримуються за рахунок державного бюджету. Зокрема, актуалізовано найменування органів, які застосовуватимуть норми постанови сум граничних витрат.

  Прийняте рішення сприятиме недопущенню нераціонального використання бюджетних коштів.


  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 серпня 2019 р. № 717
  Київ
  Про внесення змін до граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2001 р. № 332 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 14, ст. 615; 2002 р., № 52, ст. 2394; 2016 р., № 16, ст. 637; 2018 р., № 70, ст. 2356), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67