• In English
 • Уряд вніс зміни до Стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними. Таким чином, удосконалено механізм розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної форми власності при передачі їх у власність громадян в межах норм безоплатної приватизації.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2018 р. № 1144
  Київ
  Про внесення змін до Стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 413 “Деякі питання удосконалення управління в сфері використанні та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 51, ст. 1569, № 76, ст. 2322; 2018 р., № 10, ст. 362), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75