• In English
 • Уряд призначив членом наглядової ради акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» Вікторію Страхову. Кандидатуру подано за квотою Президента України. Це забезпечить  належне функціонування наглядової ради державного банку та буде сприяти його ефективному управлінню, забезпеченню виконання стратегії його розвитку, захисту прав вкладників, кредиторів та держави як акціонера.

  Нагадаємо, що наглядова рада державного банку складається із дев’яти членів, з яких шість членів повинні бути незалежними, а три члени – представниками держави пропорційно від Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 липня 2019 р. № 518-р
  Київ
  Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 р. № 336

  Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 травня
  2019 р. № 336 “Деякі питання наглядової ради акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” такі зміни:

  на часткову зміну пункту 2 розпорядження призначити членом наглядової ради акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” Страхову Вікторію Костянтинівну — як представника держави від Президента України;

  доповнити розпорядження пунктом 21 такого змісту:

  “21. Строк повноважень членів наглядової ради акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” становить три роки з дати набрання чинності цим розпорядженням.”;

  умови цивільно-правових договорів з членами наглядової ради акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України”, затверджені зазначеним розпорядженням, викласти в редакції, що додається до оригіналу, та встановити розмір винагороди членів наглядової ради акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” відповідно до зазначених умов.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67