• In English
 • Уряд вніс зміни до розпорядження щодо призначення членів наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк». Рішення прийнято з метою формування складу наглядової ради банку, оскільки відповідно до Закону України «Про банки і банківську діяльність» Президентом України подано кандидатуру представника держави у наглядовій раді АТ КБ «ПриватБанк».

  Також було припинено повноваження трьох незалежних членів наглядової ради АТ КБ «ПриватБанк», які відмовилися від вступу на посаду.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 липня 2019 р. № 520-р
  Київ
  Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 р. № 331

  Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 р. № 331 “Про призначення членів наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” такі зміни:

  на часткову зміну пункту 1 розпорядження призначити членом наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” Мецгер Юлію Юріївну — як представника держави від Президента України, припинивши відповідні повноваження Акчакочі Енгіна, Монети Андреа та Сіліга Стівена;

  доповнити розпорядження пунктом 11 такого змісту:

  “11. Строк повноважень членів наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” становить три роки з дати набрання чинності цим розпорядженням.”;

  умови цивільно-правових договорів з членами наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк”, затверджені зазначеним розпорядженням, викласти в редакції, що додається до оригіналу, та встановити розмір винагороди членів наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” відповідно до зазначених умов.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67