• In English
 • Уряд схвалив і вніс на розгляд Ради національної безпеки та оборони пропозиції щодо застосування персональних спеціальних обмежувальних заходів щодо Республіки Південний Судан.

  Рішення прийняте з метою запровадження на національному рівні продовження дії заборони в’їзду та транзитного проїзду через територію України осіб, визначених Комітетом Ради Безпеки ООН щодо Південного Судану у резолюціях від 13 липня 2018 року № 2428 та від 30 травня 2019 року № 2471, а також блокування активів (замороження) коштів, фінансових активів та інших економічних ресурсів таких осіб.

  Реалізація розпорядження дозволить забезпечити унормування в національному законодавстві внесення змін до чинного санкційного режиму Ради Безпеки ООН стосовно Південного Судану, відповідно до положень Закону України «Про санкції».

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 червня 2019 р. № 417-р
  Київ
  Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. № 907

  1. Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. № 907 “Про пропозиції щодо застосування персональних спеціальних обмежувальних заходів згідно з резолюцією Ради Безпеки ООН № 2206 (2015) щодо Республіки Південний Судан” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 102, ст. 3158), підтриманого рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 17 березня 2018 р. “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) згідно з резолюцією Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй № 2206 (2015) щодо Республіки Південний Судан”, зміни, що додаються.

  2. Міністерству юстиції, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству інфраструктури, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Службі безпеки, Службі зовнішньої розвідки, Адміністрації Державної прикордонної служби, Державній міграційній службі, Державній авіаційній службі, Державній фіскальній службі, Державній службі фінансового моніторингу та Національному банку відповідно до компетенції забезпечити виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних обмежувальних заходів, проведення моніторингу стану виконання такого рішення та його ефективність.

  3. Винести у місячний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції, визначені цим розпорядженням.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27