• In English
 • Уряд запровадив єдиний підхід до встановлення коефіцієнтів, які застосовуються під час розрахунків розміру грошової компенсації військовослужбовцям за належне їм для отримання житло. Зміни внесені у відповідний Порядок визначення такої компенсації.

  Відтепер під час розрахунку розмірів грошової компенсації застосовуватиметься опосередкована вартість будівництва житла за регіонами України, затверджена в установленому законодавством порядку:

  для Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова, збільшена в 1,75 раза,

  для обласних центрів, а також міст обласного значення з населенням понад 300 тис. осіб - в 1,5 раза,

  для міст обласного значення з населенням від 100 тис. до 300 тис. осіб - в 1,25 раза,

  для інших населених пунктів — опосередкована вартість у відповідній області.

  Постанова прийнята з метою приведення у відповідність з окремими нормативно-правовими актами порядку визначення вартості 1 квадратного метра загальної площі житла, яка застосовується під час розрахунку розміру грошової компенсації військовослужбовцям та членам їхніх сімей за належне їм для отримання жиле приміщення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 серпня 2018 р. № 771
  Київ
  Про внесення змін до пункту 8 Порядку визначення розміру і надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до пункту 8 Порядку визначення розміру і надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 р. № 728 “Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 76, ст. 2503), такі зміни:

  абзац сьомий викласти в такій редакції:

  “В0 — гранична вартість 1 кв. метра загальної площі житла для визначення розміру грошової компенсації, яка не повинна перевищувати опосередковану вартість будівництва житла за регіонами України, затверджену в установленому законодавством порядку, для мм. Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова, збільшену в 1,75 раза, для міст — обласних центрів, а також міст обласного значення з населенням понад 300 тис. осіб — в 1,5 раза, для міст обласного значення з населенням від 100 тис. до 300 тис. — в 1,25 раза, для інших населених пунктів — опосередковану вартість у відповідній області.”;

  абзаци восьмий, дев’ятий і десятий виключити.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29