• In English
 • Кабінет Міністрів України вніс зміни до пункту 81 Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 993, згідно з якими:

  за рішенням засновника (власника) не менш як у 10 відсотків дитячо-юнацьких спортивних шкіл, що перебувають в його власності, відкриваються відділення з видів спорту осіб з інвалідністю, що визнані в Україні;

  допускається також зараховування до відділень з видів спорту дитячо-юнацьких спортивних шкіл, за бажанням, особи з інвалідністю для занять видами спорту, що визнані в Україні, з урахуванням специфіки таких видів спорту та медичної довідки про стан здоров’я.

  Урядове рішення спрямоване на створення належних умов для занять дітей з інвалідністю відповідними видами спорту.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 серпня 2019 р. № 707
  Київ
  Про внесення змін до пункту 8-1 Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 81 Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 993 (Офіційний вісник України, 2008 р., № 88, ст. 2954; 2016 р., № 101, ст. 3295; 2018 р., № 59, ст. 2047), виклавши його в такій редакції:

  “81. За рішенням засновника (власника)  не менш як у 10 відсотків дитячо-юнацьких спортивних шкіл, що перебувають в його власності, відкриваються відділення з видів спорту осіб з інвалідністю, що визнані в Україні.

  Допускається також зараховування до відділень з видів спорту дитячо-юнацьких спортивних шкіл, за бажанням, особи з інвалідністю для занять видами спорту, що визнані в Україні, з урахуванням специфіки таких видів спорту та медичної довідки про стан здоров’я.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73