• In English
 • Уряд удосконалив порядок проведення моніторингу ефективності програм соціальної підтримки населення.

  Зокрема, рішенням передбачено до переліку об’єктів моніторингу включити тимчасову державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, та допомогу особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу.

  Крім того, із зазначеного переліку вилучено допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, оскільки з 01.07.2014 ця допомога об’єднана з допомогою при народженні дитини і призначається в єдиному розмірі.

  Нагадуємо, що моніторинг ефективності програм соціальної підтримки населення запроваджено у 2014 році і проводиться щорічно з метою оцінювання впливу їх реалізації на ситуацію з бідністю та покращення інформаційного забезпечення центральних органів виконавчої влади для прийняття ними рішень щодо удосконалення системи соціального захисту громадян.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 11 січня 2018 р. № 4
  Київ
  Про внесення змін до пункту 6 Порядку проведення моніторингу та оцінювання ефективності програм соціальної підтримки населення

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до пункту 6 Порядку проведення моніторингу та оцінювання ефективності програм соціальної підтримки населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2012 р. № 554 “Про проведення моніторингу та оцінювання ефективності програм соціальної підтримки населення” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 47, ст. 1839), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73