• In English
 • Урядом внесено зміни до плану заходів з впровадження системи контролю декларацій.

  З метою впровадження системи проведення логічного та арифметичного контролю декларацій та модернізації програмно-апаратного комплексу інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 р. № 787 затверджено відповідний план заходів. Документом, зокрема, передбачено розробити та затвердити протоколи автоматизованого обміну між державними реєстрами та інформаційними базами даних.

  Наразі робота щодо затвердження протоколів автоматизованого обміну між реєстрами знаходиться на завершальному етапі. Однак окремі питання потребують законодавчого врегулювання. Тож виникла необхідність внесення змін в частині визначення нових строків виконання.

  Прийняття розпорядження дозволить забезпечити виконання заходів, пов’язаних з автоматизованим обміном між Реєстром і такими державними реєстрами, як Державний реєстр речових прав на нерухоме майно; Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань; Державний реєстр обтяжень рухомого майна; Державний реєстр актів цивільного стану громадян; Єдиний реєстр довіреностей; Спадковий реєстр, держателем яких є Міністерство юстиції, у запропоновані строки.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 листопада 2018 р. № 874-р
  Київ
  Про внесення змін до пункту 6 плану заходів з впровадження системи проведення логічного та арифметичного контролю декларацій та модернізації програмно-апаратного комплексу інформаційно- телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”

  Внести до пункту 6 плану заходів з впровадження системи проведення логічного та арифметичного контролю декларацій та модернізації програмно-апаратного комплексу інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 р. № 787, зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29