• In English
 • Кабінет Міністрів України вніс зміни до пункту 61 Інструкції “Про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів”, якими встановлено додатково до розміру винагороди перекладачів, які залучаються судом для надання послуг з перекладу, регіональні коефіцієнти.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 серпня 2019 р. № 711
  Київ
  Про внесення змін до пункту 6-1 Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до пункту 61 Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 1 липня 1996 р. № 710, — із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2012 р. № 868 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 71, ст. 2870) та від 19 липня 2017 р. № 542 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 61, ст. 1875), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29