• In English
 • Уряд удосконалив порядок обміну документами з обмеженим доступом у системі Міністерства оборони України.

  Зокрема, внесено зміни до Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію.

  Змінами врегульовано порядок надсилання документів із грифом “Для службового користування” підрозділами фельд’єгерського зв’язку Збройних Сил України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 15 травня 2019 р. № 399
  Київ
  Про внесення змін до пункту 54 Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до пункту 54 Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 736 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 85, ст. 2783), такі зміни:

  абзац перший після слів “спеціального зв’язку” доповнити словами “, підрозділами відомчого фельд’єгерського зв’язку у складі Збройних Сил”;

  абзац другий після слів “урядового фельд’єгерського зв’язку” доповнити словами “, відомчого фельд’єгерського зв’язку у складі Збройних Сил”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29