• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки розвитку туризму, створення умов безпеки туристів, розбудови туристичної інфраструктури міжнародних транспортних коридорів та магістралей в Україні.

  Рішення дозволить врегулювати питання фінансування заходів з представлення країни у міжнародних туристських організаціях і на міжнародних заходах щодо туризму, а також забезпечення поширення інформації про Україну та її туристичні можливості, у тому числі у засобах масової інформації, що сприятиме утвердженню і зміцненню України на світовому туристичному ринку та розвитку, насамперед, внутрішнього туризму.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 грудня 2018 р. № 1111
  Київ
  Про внесення змін до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки розвитку туризму, створення умов безпеки туристів, розбудови туристичної інфраструктури міжнародних транспортних коридорів та магістралей в Україні

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки розвитку туризму, створення умов безпеки туристів, розбудови туристичної інфраструктури міжнародних транспортних коридорів та магістралей в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 р. № 183 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 28, ст. 816; 2018 р., № 59, ст. 2050), доповнивши його абзацами такого змісту:

  “представлення країни у міжнародних туристських організаціях і на міжнародних заходах щодо туризму;

  підготовку і поширення інформації про туристичні можливості України, у тому числі у засобах масової інформації.”.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67