• In English
 • Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 4 Положення про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів”, яким уточнюються норми підпунктів 15 та 16 пункту 4 Положення про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

  Реалізація акта унеможливить виникнення проблемних питань у процесі практичної реалізації функцій та повноважень АРМА щодо визначення шляху управління активами та сприятиме ефективному виконанню завдань, покладених на Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, які потребують врегулювання.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 червня 2019 р. № 492
  Київ
  Про внесення змін до пункту 4 Положення про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  Внести до пункту 4 Положення про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 613 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 68, ст. 2272), такі зміни:

  у підпункті 15 слова “приймає рішення щодо визначення шляху” замінити словами “визначає шлях”;

  у підпункті 16 слова “приймає рішення про належність” замінити словами “встановлює належність або неналежність”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29