• In English
 • Уряд упорядкував відповідно до чинного законодавства умови та розміри оплати праці працівників Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України.

  Прийняте рішення дозволить визначити правові підстави для належного фінансового, матеріально-технічного та соціально-побутового забезпечення працівників зазначеного Центру.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 червня 2018 р. № 473
  Київ
  Про внесення змін до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 1995 р. № 342

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміни до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 1995 р. № 342 “Про невідкладні заходи щодо фінансового, матеріально-технічного та соціально-побутового забезпечення Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю”, виклавши його в такій редакції:

  “3. Установити:

  що посадовий оклад керівника Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю встановлюється відповідно до посадового окладу начальника Департаменту Служби безпеки;

  посадові оклади іншим працівникам Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю на рівні посадових окладів (тарифних розрядів) відповідних працівників бюджетної сфери, оплата праці яких визначається на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 36, ст. 1699; 2005 р., № 34, ст. 2064).

  Надати право керівникові Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю зберігати за працівниками, переведеними з інших державних органів і установ, посадові оклади за попереднім місцем роботи, а за прикомандированими (переведеними) до зазначеного Центру працівниками, які мають військові або спеціальні звання чи класні чини, вислугу років, наукові ступені та вчені звання, — відповідні надбавки та доплати в розмірах, установлених за попереднім місцем служби.”.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 березня 2018 року.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29