• In English
 • Уряд вніс зміни до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 р. № 269.

  Реалізація акта сприятиме створенню необхідних передумов для підвищення ефективності реалізації заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 липня 2018 р. № 599
  Київ
  Про внесення змін до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 р. № 269 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 33, ст. 1164), виклавши підпункти 1 і 2 в такій редакції:

  “1) здійснення організаційно-технічних заходів щодо забезпечення проведення інформаційних (роз’яснювальних/комунікаційних) кампаній, у тому числі розроблення, виготовлення, розповсюдження, розміщення у засобах масової інформації, Інтернеті та на об’єктах зовнішньої реклами інформаційних продуктів, зокрема аудіо-, відеопродукції, телепрограм, цифрової, друкованої, сувенірної продукції, інформаційних матеріалів графічного та навчально-методичного характеру;

  2) забезпечення проведення брифінгів, прес-конференцій, форумів, семінарів, тренінгів, фотовиставок, презентацій, творчих конкурсів та інших публічних заходів (оренда приміщень, обладнання, рекламні послуги, забезпечення учасників та гостей необхідними матеріалами та іншими супутніми послугами, безпосередньо пов’язаними з проведенням заходів), створення та підтримки веб-сайту, оплату послуг з програмування;”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73