• In English
 • Уряд затвердив внесення змін до Порядку реалізації за межі України компонентів донорської крові і препаратів, виготовлених з донорської крові та її компонентів, а також вивезення з України донорської крові та її компонентів, встановивши, що спеціальний дозвіл на реалізацію за межами України компонентів донорської крові і препаратів, виготовлених з донорської крові та її компонентів, надається безстроково суб’єкту господарювання Кабінетом Міністрів України за обґрунтованим поданням МОЗ, який визначає перелік такої реалізації.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 липня 2018 р. № 594
  Київ
  Про внесення змін до пункту 3 Порядку реалізації за межі України компонентів донорської крові і препаратів, виготовлених з донорської крові та її компонентів, а також вивезення з України донорської крові та її компонентів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до пункту 3 Порядку реалізації за межі України компонентів донорської крові і препаратів, виготовлених з донорської крові та її компонентів, а також вивезення з України донорської крові та її компонентів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 1998 р. № 1427 (Офіційний вісник України, 1998 р., № 37, ст. 1356; 2015 р., № 42, ст. 1316), такі зміни:

  в абзаці третьому слово “щороку” замінити словом “безстроково”, а слова “та обсяги” виключити;

  доповнити пункт абзацом такого змісту:

  “Інформація про надані спеціальні дозволи розміщується на офіційному веб-сайті МОЗ.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73