• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевого бюджетів або боржників.

  Рішення прийняте у зв’язку з неможливістю проведення платежів за платіжними дорученнями боржника або бюджетної установи щодо операцій, пов’язаних із централізованим обслуговуванням боржника, за всіма рахунками, кодами класифікації видатків бюджету.

  Реалізація акта сприятиме налагодженню механізму забезпечення соціальними послугами та здійснення соціальних виплат незахищених верств населення та безперебійному функціонуванню центральних органів виконавчої влади і структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 березня 2018 р. № 205
  Київ
  Про внесення змін до пункту 25 Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 25 Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 р. № 845 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 61, ст. 2431), — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 р. № 154), виклавши його в редакції, що додається.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67