• In English
 • Уряд вніс зміни до переліку органів ліцензування та визнав такими, що втратили чинність, деякі постанови Кабінету Міністрів України. таким чином нормативно-правові акти приведено у відповідність до норм Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального”. Останнім, зокрема, передбачається, що з 1 липня 2019 року імпорт, експорт спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів здійснюється суб'єктами господарювання всіх форм власності без ліцензії.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 липня 2019 р. № 814
  Київ
  Про внесення змін до пункту 23 переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміни до пункту 23 переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 609 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 68, ст. 2232), виключивши у графі “Вид господарської діяльності” абзаци перший і другий.

  2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67