• In English
 • Уряд вніс зміни до рішення про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення.

  Документом визначено головним суб’єктом подання пропозицій щодо внесення змін до зазначених переліків Міністерство оборони України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 липня 2019 р. № 505-р
  Київ
  Про внесення змін до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 р. № 1085

  Внести зміни до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 р. № 1085 “Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 92, ст. 2655; 2015 р., № 36, ст. 1090), виклавши його в такій редакції:

  “2. Міністерству оборони, Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб за поданням Генерального штабу Збройних Сил щокварталу вносити в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо внесення змін до переліків, затверджених цим розпорядженням.”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29