• In English
 • З метою забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2018/19 року Уряд заборонив в опалювальний сезон операторам газорозподільних мереж відключати від газопостачання та обмежувати енергопостачання об’єктів теплогенеруючих та теплопостачальних організацій нижче технологічного мінімуму споживання.

  Прийняте рішення сприятиме забезпеченню безперебійного надання споживачам послуг з централізованого опалення протягом осінньо-зимового періоду 2018/19 року.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 листопада 2018 р. № 942-р
  Київ
  Про внесення змін до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 р. № 717

  Внести зміни до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 р. № 717 “Деякі питання опалювального сезону 2018/19 року”, виклавши його в такій редакції:

  “2. Операторам газорозподільних мереж:

  до початку опалювального сезону забезпечити постачання природного газу на джерела теплової енергії теплогенеруючих та теплопостачальних організацій;

  заборонити відключення та обмеження енергопостачання об’єктів теплогенеруючих та теплопостачальних організацій від системи розподілу газу в опалювальний сезон  нижче технологічного мінімуму споживання природного газу.”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37