• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 15 квітня 2020 р. № 422-р
  Київ
  Про внесення змін до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 березня 2020 р. № 287

  Внести до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України  від 14 березня 2020 р. № 287 “Про тимчасове обмеження перетинання державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 26, ст. 976, № 27, ст. 996), такі зміни:

  у першому реченні слова “, крім тих, що” замінити словами “(крім тих, що”, а слова “; водіїв та обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів” — словами “, а також водіїв та членів екіпажів вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних, морських і річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад держав, що не обмежують перетинання власного державного кордону такими особами з України)”;

  доповнити пункт новим другим реченням такого змісту: “До водіїв та членів екіпажів вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних, морських і річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад держав, що встановили обмеження, можуть застосовуватися відповідні заходи на засадах взаємності.”.

          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21