• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо врегулювання деяких питань реімбурсації лікарських засобів.

  Дане рішення спрямовано на забезпечення повного розрахунку з суб’єктами господарювання, які уклали договори про відшкодування вартості лікарських засобів, відпущених протягом першого кварталу 2019 року за паперовими рецептами.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 червня 2019 р. № 577
  Київ
  Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 р. № 135

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 р. № 135 “Деякі питання реімбурсації лікарських засобів” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 21, ст. 716), доповнивши його після абзацу третього новими абзацами такого змісту:

  “у разі подання суб’єктами господарювання розпорядникам бюджетних коштів, визначеним рішеннями про відповідні бюджети згідно із законодавством, звітів про лікарські засоби, відпущені до 31 березня 2019 р. (включно) за рецептами, виписаними на паперових рецептурних бланках, за формою згідно з додатком відшкодування їх вартості може здійснюватися за рахунок залишків субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань, передбачених Законом України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”;

  місцеві ради у разі потреби мають право додатково понад обсяги субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань приймати рішення щодо здійснення відшкодування з місцевих бюджетів вартості лікарських засобів, відпущених суб’єктами господарювання до 31 березня 2019 р. (включно);”.

  У зв’язку з цим абзац четвертий вважати абзацом шостим.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73