• In English
 • Уряд вніс зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2017 р. № 1051 щодо встановлення грошового еквіваленту застави майнового права АТ “Укрзалізниця”, пов’язаної з відшкодуванням витрат державного бюджету у зв’язку з наданням державної гарантії, в рамках реалізації проекту “Проект електрифікації УЗ “Електрифікація залізничного напрямку Долинська — Миколаїв — Колосівка” в обсязі 150 млн. євро.

  Реалізація зазначеного проекту передбачає будівництво другої колії, електрифікацію та модернізацію систем сигналізації і зв’язку на напрямку Долинська — Миколаїв — Колосівка, що дозволить збільшити рівень пропускної спроможності напрямку, забезпечити енергозбереження при перевезеннях залізничним транспортом та зменшити експлуатаційні витрати.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 серпня 2019 р. № 762
  Київ
  Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2017 р. № 1051

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до підпункту 2 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2017 р. № 1051 “Питання реалізації публічним акціонерним товариством “Українська залізниця” проекту “Проект електрифікації УЗ “Електрифікація залізничного напрямку Долинська — Миколаїв — Колосівка” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 4, ст. 154), виклавши його у такій редакції:

  “2) акціонерне товариство “Українська залізниця” забезпечує виконання своїх зобов’язань з відшкодування витрат державного бюджету, пов’язаних з виконанням гарантійних зобов’язань у розмірі 150 млн. євро, на підставі договору, укладеного зазначеним товариством з Міністерством фінансів і Міністерством інфраструктури, шляхом надання в заставу майнового права на вимогу сплати коштів за контрактами (договорами) про організацію перевезень акціонерним товариством “Українська залізниця” в обсязі, еквівалентному 150 млн. євро.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27