• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо удосконалення механізму фінансування діяльності постійно діючої робочої групи Координаційного центру (Проектний офіс). До її роботи передбачається залучити представників міжнародних та європейських консультантів, що мають досвід у реформуванні енергетичної галузі, зокрема у впровадженні ринків електричної енергії, а також вітчизняних експертів.

  Прийняття акту дозволить здійснити закупівлю інформаційно- консультаційних послуг зазначених консультантів за рахунок інших надходжень коштів (3% річних, інфляційних нарахувань та штрафних санкцій) та/або відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо розвитку галузі енергетики санкцій).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 грудня 2017 р. № 993
  Київ
  Про внесення змін до пункту 14 Положення про Координаційний центр із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 14 Положення про Координаційний центр із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 559 “Про утворення Координаційного центру із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 66, ст. 1955), виклавши його в такій редакції:

  “14. Матеріально-технічне та фінансове забезпечення діяльності Координаційного центру, а також постійно діючої робочої групи Координаційного центру (Проектного офісу) здійснює підприємство, що забезпечує оптове постачання електричної енергії, в межах витрат, передбачених його кошторисом, а також за рахунок інших надходжень коштів (3 відсотків річних, інфляційних нарахувань та штрафних санкцій) та/або коштів, що використовуються відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1064 “Питання виконання Угоди про фінансування програми “Продовження підтримки реалізації Енергетичної стратегії України” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 19, ст. 529).”.

   
   
  Прем’єр-міністр України
   

   

  В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37