• In English
 • Урядом внесено зміни до Порядку реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги на 2019 рік.

  Дане рішення сприятиме реалізації державної політики щодо надання державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги на 2019 рік.

  Нагадаємо, що на виконання Закону України від 19 жовтня 2017 р. № 2168-VIII “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення” постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. № 1117 затверджено Порядок реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги на 2019 рік.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 січня 2019 р. № 26
  Київ
  Про внесення змін до пункту 10 Порядку реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги на 2019 рік

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 10 Порядку реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги на 2019 рік, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. № 1117 “Деякі питання реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги на 2019 рік”, виклавши його в такій редакції:

  “10. Коригувальні коефіцієнти, зазначені у пунктах 6 і 7 цього Порядку, не застосовуються до тарифів на надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою пацієнтам, включених до червоного списку.”.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73