• In English
 • Кабінет Міністрів України підвищив розмір надбавки за особливі умови роботи окремим категоріям працівників установ соціального захисту населення.

  Рішенням Уряду передбачено виплату лікарям, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою і молодшим медичним сестрам з догляду за хворими, які працюють у будинках-інтернатах для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричних пансіонатах для ветеранів війни і праці, психоневрологічних інтернатах та дитячих будинках-інтернатах і безпосередньо обслуговують осіб із значно зниженою рухомою активністю та ліжкових хворих, надбавки за особливі умови роботи в граничному розмірі 50 відсотків посадового окладу (з підвищеннями), але не менше 15 відсотків.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 травня 2019 р. № 432
  Київ
  Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 р. № 875

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  Внести зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 р. № 875 “Про встановлення надбавки окремим працівникам установ соціального захисту населення” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 74, ст. 2619), виклавши абзаци перший і другий в такій редакції:

  “1. Установити надбавку за особливі умови роботи в граничному розмірі 50 відсотків посадового окладу (з підвищеннями), але не менше ніж 15 відсотків професіоналам та фахівцям з вищою медичною освітою за ступенем магістра, бакалавра, молодшого бакалавра (лікарям, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою) і молодшим медичним сестрам з догляду за хворими, які працюють у будинках-інтернатах для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, геріатричних пансіонатах, пансіонатах для ветеранів війни і праці, психоневрологічних інтернатах та дитячих будинках-інтернатах і безпосередньо обслуговують осіб із значно зниженою рухомою активністю та ліжкових хворих.

  Перелік посад працівників, яким установлюється зазначена надбавка, та її конкретні розміри в межах фонду оплати праці затверджуються керівником установи за погодженням із виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), а в разі відсутності первинної профспілкової організації — з вільно обраними та уповноваженими представниками (представником) працівників.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73