• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 березня 2022 р. № 195
  Київ
  Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169 “Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану” — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2022 р. № 176, такі зміни:

  підпункт 4 викласти в такій редакції:

  “4) державні замовники у сфері оборони під час здійснення передбачених цією постановою закупівель повинні дотримуватися таких принципів:

  своєчасність та відповідність прийнятим рішенням щодо захисту національних інтересів України, забезпечення потреб безпеки і оборони;

  ефективність використання коштів, результативність;”;

  доповнити пункт підпунктами 5 і 6 такого змісту:

  “5) попередня оплата товарів, робіт і послуг оборонного призначення здійснюється на строк та у розмірах, визначених державними замовниками у сфері оборони у державних контрактах (договорах) про закупівлю товарів, робіт і послуг;

  6) дія пункту 4 та абзацу другого пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1070 “Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 2, ст. 64) не поширюється на державних замовників у сфері оборони.”.

             Прем’єр-міністр України                    Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21