• In English
 • Уряд вніс зміни до постанови щодо кількості посад заступників голів місцевих державних адміністрацій.

  Зокрема, документом збільшено кількість заступників голів місцевих державних адміністрацій до шести одиниць — у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Львівській, Одеській, Харківській обласних державних адміністраціях, а також у Київській міській державній адміністрації, включаючи першого заступника голови; до п’яти одиниць — в обласних та Севастопольській міській державних адміністраціях, включаючи першого заступника голови; до трьох одиниць — у районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях, включаючи першого заступника голови.

  Збільшення кількості управлінських посад забезпечить якісне здійснення управлінських функцій з метою комплексного соціально-економічного та культурного розвитку як держави, так і її окремих територій.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 березня 2018 р. № 256
  Київ
  Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 р. № 29

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 р. № 29 “Про кількість посад заступників голів місцевих державних адміністрацій” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 9, ст. 414; 2017 р., № 38, ст. 1199, № 99, ст. 3032) такі зміни:

  абзаци другий і третій викласти в такій редакції:

  “шести одиниць — у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Львівській, Одеській, Харківській обласних державних адміністраціях, а також у Київській міській державній адміністрації, включаючи першого заступника голови;

  п’яти одиниць — в обласних та Севастопольській міській державних адміністраціях, включаючи першого заступника голови;”;

  в абзаці четвертому слово “двох” замінити словом “трьох”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71