• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку проведення контролюючими органами зустрічних звірок.

  Постанова регулює проведення зустрічних звірок під час проведення перевірок відповідності умов контрольованої операції принципу “витягнутої руки”.

  Зустрічна звірка проводиться щодо платників податків-резидентів, які:

  є стороною контрольованої операції,

  беруть участь у ланцюгу постачання товарів (робіт, послуг), які є предметом контрольованої операції.

  Рішення прийняте відповідно до Закону України № 2245-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 квітня 2018 р. № 240
  Київ
  Про внесення змін до пункту 1 Порядку проведення контролюючими органами зустрічних звірок

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 1 Порядку проведення контролюючими органами зустрічних звірок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1232 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 1, ст. 17; 2015 р., № 60, ст. 1979; 2017 р., № 29, ст. 853), виклавши його в такій редакції:

  “1. Цей Порядок визначає механізм проведення контролюючими органами зустрічних звірок.

  Під час зустрічної звірки:

  здійснюється зіставлення даних, отриманих від платників податків та інших суб’єктів інформаційних відносин, з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з’ясування повноти їх відображення в обліку платника податків;

  забезпечується отримання податкової інформації, необхідної для встановлення відповідності умов контрольованої операції принципу “витягнутої руки” у випадках, передбачених підпунктом 39.5.2.13 підпункту 39.5.2 пункту 39.5 статті 39 Податкового кодексу України.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67