• In English
 • Уряд вдосконалив Правила роздрібної торгівлі та надання послуг з постачання скрапленого вуглеводневого газу для побутових потреб населення та інших споживачів.

  Зміни уточнюють назву дозвільного документу, який суб’єкт господарювання повинен отримати для здійснення роздрібної торгівлі скрапленим вуглеводневим газом, усувають можливість зловживань органами державного нагляду (контролю).

  Прийняття рішення сприятиме забезпеченню належного і безпечного рівня торгівельного обслуговування у пунктах продажу скрапленого вуглеводневого газу, а також усуненню підґрунтя для виникнення конфліктних ситуацій та підвищенню рівня захисту прав споживачів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 лютого 2018 р. № 130
  Київ
  Про внесення змін до Правил роздрібної торгівлі та надання послуг з постачання скрапленого вуглеводневого газу для побутових потреб населення та інших споживачів

  Кабінет Міністрів України  постановляє:

  Внести до Правил роздрібної торгівлі та надання послуг з постачання скрапленого вуглеводневого газу для побутових потреб населення та інших споживачів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2003 р. № 1790 (Офіційний вісник України,  2003 р., № 47,  ст. 2434), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37