• In English
 • Уряд вніс зміни до Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію для забезпечення можливості оформлення довгострокових віз на території України.

  Це надасть можливість іноземцям-громадянам держав, які можуть в’їжджати в Україну без візи відповідно до законодавства України чи міжнародного договору України, оформлювати довгострокові візи на території України.

  Довгострокова віза оформлюється закордонною дипломатичною установою України або департаментом консульської служби МЗС як багаторазова на 90 днів, якщо інше не передбачено законодавством чи міжнародними договорами України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 березня 2019 р. № 368
  Київ
  Про внесення змін до Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію

  З метою забезпечення можливості оформлення  довгострокових віз іноземцям та особам без громадянства на території України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. № 118 (Офіційний вісник України, 2017 p.,  № 22, ст. 623), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності через 60 днів з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

   Інд. 27