• In English
 • Уряд сприяє залученню в Україну іноземних інвестицій. Зокрема, внесено зміни до Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію з метою надання можливості отримання іноземними інвесторами української довгострокової візи.

  Довгострокову візу зможуть оформити іноземці та особи без громадянства, які є засновниками/учасниками/бенефіціарними власниками (контролерами) зареєстрованої в Україні юридичної особи, якщо розмір частки таких іноземців або осіб без громадянства, або іноземної юридичної особи, бенефіціарами (контролерами) якої вони є, у статутному капіталі української юридичної особи становить не менше 100 тисяч євро за офіційним валютним курсом, встановленим Національним банком України на дату внесення іноземної інвестиції.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 березня 2018 р. № 171
  Київ
  Про внесення змін до Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. № 118 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 22, ст. 623), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27