• In English
 • Прийнята Урядом постанова створить необхідні передумови для стовідсоткової попередньої оплати на строк не більше десяти місяців за роботи з реконструкції першої черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодоморів в Україні з будівництвом другої черги Національного Музею “Меморіал жертв Голодомору” Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору в Україні по вул. Лаврській, 3 у Печерському районі м. Києва.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 листопада 2018 р. № 994
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117 “Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 34, ст. 916; 2017 р., № 43, ст. 1348; 2018 р., № 80, ст. 2683 ) такі зміни:

  підпункт 43 пункту 1 доповнити абзацом такого змісту:

  “робіт з реконструкції першої черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодоморів в Україні з будівництвом другої черги Національного Музею “Меморіал жертв Голодомору” Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору в Україні по вул. Лаврській, 3, у Печерському районі м. Києва  у розмірі до 100 відсотків їх вартості;”;

  абзац перший пункту 2 після слова “крім” доповнити словами і цифрами “робіт з реконструкції першої черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодоморів в Україні з будівництвом другої черги Національного Музею “Меморіал жертв Голодомору” Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору в Україні по вул. Лаврській, 3, у Печерському районі м. Києва у розмірі до 100 відсотків їх вартості,”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67