• In English
 • Уряд прийняв рішення, яким встановив, що субсидії на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та теплової енергії надаються виходячи з розміру встановлених органом місцевого самоврядування внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку у відповідному будинку, що сплачуються споживачами комунальних послуг та власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системи опалення та/або гарячого водопостачання.

  Також, актом передбачається установити, що субсидії на плату за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, надаються в межах граничного розміру плати за абонентське обслуговування, визначеного відповідно до статті 4 Закону України "Про житлово-комунальні послуги".

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 жовтня 2018 р. № 876
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 73, ст. 2064) зміни, доповнивши її пунктами 32 і 33 такого змісту:

  “32. Установити, що пільги та субсидії на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та теплової енергії надаються виходячи з розміру встановлених виконавчими органами сільських, селищних, міських рад внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку у відповідній будівлі, що сплачуються споживачами комунальних послуг та власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання.

  33. Установити, що субсидії на оплату абонентського обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, надаються в межах граничного розміру плати за абонентське обслуговування, визначеного відповідно до статті 4 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”.”.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім абзацу третього пункту 1, який набирає чинності з 1 травня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37