• In English
 • Урегульовано механізм забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення засобами реабілітації.

  Осучаснено Перелік технічних та інших засобів реабілітації, якими забезпечуються особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші окремі категорії населення, та Перелік технічних засобів реабілітації для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, за які може виплачуватися компенсація їх вартості.

  Документом передбачено розширення дії відповідного порядку на осіб з інвалідністю з числа іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні, та осіб, яких визнано біженцями чи особами, які потребують додаткового захисту.

  Деталізовано взаємовідносини між сторонами договору про забезпечення ТЗР, зокрема, органом соціального захисту населення, підприємствами (виробниками/постачальниками ТЗР) та особами з інвалідністю, дітьми з інвалідністю, іншими особами або їхніми законними представниками. Спрощено і умови виплати компенсації за самостійно придбані ТЗР.

  Також йдеться про забезпечення осіб з інвалідністю I та II групи по зору та дітей з інвалідністю по зору мобільним телефоном як основним засобом для спілкування та орієнтування.


  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 серпня 2019 р. № 806
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 “Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 31, ст. 1146; 2014 р., № 69, ст. 1935; 2018 р., № 31, ст. 1087) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73