• In English
 • Уряд прийняв рішення, яке забезпечить до 2023 року безперервність здійснення заходів з медичної, фізичної реабілітації та психосоціальної реадаптації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях.

  Прийнято рішення визнати державним замовником відповідної державної цільової програми Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

  Таким чином посилено соціальний захист ветеранів війни, членів їх сімей та удосконалено механізм медичної та фізичної реабілітації, психосоціальної реадаптації.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 жовтня 2019 р. № 877
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2018 р. № 1021

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2018 р. № 1021 “Про затвердження Державної цільової програми з фізичної, медичної, психологічної реабілітації і соціальної та професійної реадаптації учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, на період до 2022 року” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 98, ст. 3239) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

  Інд. 73