• In English
 • Урядом внесено зміни до Типового положення про центр ресоціалізації наркозалежної молоді. Відповідні зміни внесено до  постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 р. № 741.

  Рішенням Уряду змінено назву центру ресоціалізації наркозалежної молоді на більш недискримінаційну — центр соціально-психологічної реабілітації.

  Документом передбачається забезпечення надання соціальної послуги особам, які пройшли курс лікування залежності від наркотичних засобів чи психотропних речовин в закладах охорони здоров’я, відповідно до державного стандарту соціальної послуги соціально-психологічної реабілітації, що затверджується Мінсоцполітики. Разом з тим, спрощено порядок подання особами, які пройшли зазначений курс лікування, медичної довідки для влаштування до центру соціально-психологічної реабілітації. Також розширено коло осіб із залежністю від наркотичних засобів чи психотропних речовин, які зможуть отримувати послугу соціально-психологічної реабілітації не залежно від віку.

  Відтепер громадські організації також матимуть повноваження щодо надання послуги соціально-психологічної реабілітації та створення відповідних центрів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 листопада 2018 р. № 956
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 р. № 741

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 р. № 741 “Про затвердження типових положень про заклади соціальної підтримки сімей, дітей та молоді” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 82, ст. 2509) зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73