• In English
 • Постраждалі учасники Революції Гідності будуть забезпечені санаторно-курортним лікуванням. Прийнята Урядом постанова поширює Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичних операцій санаторно-курортним лікуванням, на осіб яким надано статус постраждалого учасника Революції Гідності. Крім того, документом передбачено виплата компенсації особам з інвалідністю внаслідок війни, які отримали санаторно-курортні путівки, вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад.

  Реалізація акта не потребує додаткових витрат з державного та місцевих бюджетів. Всі витрати на зазначені цілі проводитимуться в межах коштів, передбачених Міністерству соціальної політики за відповідною бюджетною програмою.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 лютого 2018 р. № 137
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 31, ст. 895; 2016 р., № 65, ст. 2200; 2017 р., № 22, ст. 616) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73