• In English
 • Уряд прийняв рішення про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 р. № 38 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України у зв’язку з прийняттям Кодексу України з процедур банкрутства.

  Зазначене рішення прийнято з метою приведення Порядку погодження умов і порядку проведення санації державних підприємств до відкриття провадження (проваджень) у справі про банкрутство за рахунок небюджетних джерел фінансування та інших нормативно-правих актів Кабінету Міністрів у відповідність з Кодексом України з процедур банкрутства.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 липня 2019 р. № 664
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 р. № 38 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України у зв’язку з прийняттям Кодексу України з процедур банкрутства

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 р. № 38 “Про затвердження Порядку погодження умов і порядку проведення санації державних підприємств до відкриття провадження (проваджень) у справі про банкрутство за рахунок небюджетних джерел фінансування” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 8, ст. 276; 2018 р., № 42, ст. 1491) зміни, що додаються.

  2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня введення в дію Кодексу України з процедур банкрутства, але не раніше дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25