• In English
 • Урядом внесено зміни до Порядку залучення радників у процесі приватизації об’єктів державної власності. Зазначений Порядок приведено у відповідність до вимог Закону України “Про приватизацію державного та комунального майна”.

  Зокрема, у новій редакції визначено, які особи не можуть бути радниками, уточнено термін “радник”, завдання радників та процедуру проведення конкурсу по відбору радників.

  Крім того, встановлено граничні розміри фіксованої та змінної частини винагороди за виконання радником умов договору про надання послуг, а саме частина розміру винагороди у фіксованому розмірі становить не більше 0,5 % від вартості активів підприємства, розмір змінної частини винагороди раднику становить не більше 2 % від вартості проданого об’єкта приватизації.

  При цьому, однією з умов визначення переможця є пропозиція найменшого розміру винагороди.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 травня 2018 р. № 392
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 878

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 878 “Про затвердження Порядку залучення радників у процесі приватизації об’єктів державної власності” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 97, ст. 3156) зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25