• In English
 • Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів від 30 грудня 2015 р. № 1161, згідно з якими врегульовано порядок підтвердження статусу осіб, які беруть безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил, з метою застосування таким особам пільги з оподаткування військовим збором.

  Зазначені зміни підготовлено на виконання положень Податкового кодексу України, згідно з якими тимчасово, на період здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення зазначених осіб на період їх безпосередньої участі в операції Об’єднаних сил.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 серпня 2018 р. № 650
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1161

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1161 “Про порядок підтвердження статусу осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, з метою застосування пільги з оподаткування військовим збором” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 3, ст. 187) зміни, що додаються.

  2. Взяти до відома, що положення абзацу четвертого пункту 2 змін, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1161, застосовуються до податкових періодів починаючи з 1 травня 2018 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29