• In English
 • Уряд вніс зміни до постанови щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти.

  Документом передбачається, що кошти зазначеної субвенції спрямовуються на:

  придбання автомобіля спеціального призначення з обладнанням для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей, які не відвідують заклади освіти, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу (мобільний інклюзивно-ресурсний центр) — один в кожну область;

  придбання автомобілів спеціального призначення з обладнанням для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей, які не відвідують заклади освіти, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу (мобільний інклюзивно-ресурсний центр) для м. Києва;

  придбання шкільних автобусів, обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі для обслуговування інклюзивно-ресурсних центрів (крім м. Києва).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 липня 2019 р. № 637
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 р. № 319

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 р. № 319 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 32, ст. 1151) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73