• In English
 • Кабінет Міністрів затвердив зміни до Порядку звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій з постачання та ввезення на митну територію України товарів і послуг, передбачених для власних потреб дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав і представництв міжнародних організацій в Україні, а також для використання особами з числа дипломатичного персоналу дипломатичних місій та членами їх сімей, які проживають разом з ними.

  Цими змінами передбачено, зокрема:

  удосконалення форми заяви про відшкодування сум податку на додану вартість дипломатичним місіям, особам з числа дипломатичного персоналу та членам їх сімей, що у свою чергу надає можливість дипломатичним місіям отримувати вичерпну інформацію щодо відшкодування податку на додану вартість за кожним поданим до Державної фіскальної служби документом (податковою накладною);

  встановлення вичерпного переліку причин, які можуть бути підставою для прийняття рішення Державною фіскальною службою стосовно відмови у відшкодуванні податку на додану вартість дипломатичним місіям;

  визначення порядку обміну інформацією між Міністерством закордонних справ та Державною фіскальною службою щодо пільг, які встановлені міжнародними договорами України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 серпня 2018 р. № 678
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1240

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1240 “Про затвердження Порядку звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій з постачання та ввезення на митну територію України товарів і послуг, передбачених для власних потреб дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав і представництв міжнародних організацій в Україні, а також для використання особами з числа дипломатичного персоналу дипломатичних місій та членами їх сімей, які проживають разом з ними” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 1, ст. 25; 2016 р., № 99, ст. 3228) зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27